Współpraca

W firmie PAWLAK od początku działalności współpracujemy z PLACÓWKAMI OŚWIATOWYMI, BIBLIOTEKAMI PUBLICZNYMI, jednostkami kulturowymi oraz URZĘDAMI MIAST I GMIN oraz innymi instytucjami publicznymi wspierającymi czytelnictwo i jego rozwój. Znając trudną sytuację instytucji oświatowych, proponujemy specjalne oferty na zakup publikacji. Jeżeli zainteresowani są Państwo naszymi publikacjami, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: wspolpraca@pawlak-ksiazki.pl

Zapraszamy do współpracy RADY RODZICÓW. W naszej ofercie znajduje się wiele publikacji, które można przeznaczyć na NAGRODY dla uczniów wszystkich poziomów nauczania!

Dostarczamy książki na kiermasze i imprezy okolicznościowe/świąteczne na terenie Wielkopolski (po wcześniejszym ustaleniu szczegółowych warunków).

Umożliwiamy zakupy hurtowe KSIĘGARNIOM i HURTOWNIOM.Klientom stale współpracującym oferujemy system rabatowy ustalany indywidualnie dla każdego Klienta.

W sprawach związanych z rozpoczęciem współpracy prosimy o kontakt pod adresem mailowym: wspolpraca@pawlak-ksiazki.pl lub pawlak@pawlak-ksiazki.pl.